Mathias Cederblad

VD 

0709 - 52 05 53

mathias.cederblad@samgrav.se



Ledningsgrupp

Erik Bergqvist

Driftansvarig & utvecklingschef 

0707 - 14 10 99

erik.bergqvist@samgrav.se

Jimmy Havenfyr

Key account manager, Storkund

 0707 - 84 70 02

jimmy.havenfyr@samgrav.se

Martin Kommes

Ekonomichef

 010 - 160 21 08

martin.kommes@samgrav.se


Säljorganisation

Jimmy Havenfyr

Key account manager, Storkund 

0707 - 84 70 02

jimmy.havenfyr@samgrav.se

Ninna Andersson

Gruppchef transport & Säljare

  0706 - 77 66 31

carolina.andersson@samgrav.se

 

Stefan Petersson 

Säljare 

 0706 - 77 65 36

stefan.petersson@samgrav.se

 

 

Jonas Larsson

Föräldraledig

 0706 - 77 66 72

jonas.larsson@samgrav.se

 

 


Transportförmedling

Ninna Andersson

Gruppchef Transport & säljare

  0706 - 77 66 31

carolina.andersson@samgrav.se

 

Elin Larsson

Transportförmedlare

 0706 - 77 66 12 

elin.larsson@samgrav.se

Johanna Landström

Transportförmedlare 

  0706 - 77 66 29 

johanna.landstrom@samgrav.se

Elin Adiels

Transportförmedlare 

  0706 - 77 66 72 

elin.adiels@samgrav.se

Pernilla Wahlgren

Transportplanerare projekt Centralen

0736 - 20 29 82

pernilla.wahlgren@samgrav.se

 

 


Maskinförmedling

Daniel Hakefjärden

Maskinförmedlare

 0706 - 77 65 41 

 daniel.hakefjarden@samgrav.se

 


Deponi & Recycling

Erik Bergqvist

Driftansvarig & utvecklingschef

0707 - 14 10 99

erik.bergqvist@samgrav.se


Robert Gillerstedt 

Driftsplanerare Uddevalla (Geddeknippeln)

 0707 - 84 70 01

robert.gillerstedt@samgrav.se

Erika Fritzne

Föräldraledig

 

Mia Lundh

Vågadministratör Uddevalla (Geddeknippeln)

 0705 - 68 11 41

mia.lundh@samgrav.se


Ekonomi & Administration

Susanne Lanzky

Säljstöd

 0706 - 77 68 64

susanne.lanzky@samgrav.se

 

Annika Lindquist

Ekonomi & Administration

 0706 - 77 68 39

annika.lindquist@samgrav.se

 

Lise-Lotte Thorsson

Redovisningsekonom

 0706 - 77 68 73

lise-lotte.thorsson@samgrav.se